На запит «Вічний календар» пошукові системи надають зображення подібних виробів різних конструкцій та дизайну. Виріб досить цікавий та оригінальний як для виготовлення під час гурткової роботи та як проект у 7-9 класах. За наявності електрифікованого обладнання календар можна виготовити за 6-10 годин.
Позитивні моменти:
- Виріб функціональний, займе достойне місце на письмовому столі і учня і посадовця;
- Дизайн основи (корпусу) та оздоблення можуть бути різними ( випалювання, різьблення, декупаж, розпис, інкрустація та інші), можливий варіант календарорганайзер;
- Для виробу потрібно невелику кількість матеріалу;
- Виріб є достойним подарунком, сувеніром не тільки до нового року а й до річниць, державних свят, урочистих подій.
Недоліки:
- Найскладніший моментвиготовлення дерев’яних кубиків та прямокутних призм.
Тут бажана висока точність. Відсутність рейсмуса, торцювальної пилки, шліфувальної машинки погано вплине на естетичний вигляд виробу.
Для виготовлення виробу необхідні:
- Брусок (число) 45×45 (довжиною 90 180 (для забезпечення безпеки));
- Брусок (місяць) 15×15 (довжиною 270350);
- Брусок (день тижня) 22×22 (довжиною 180250);
- Дошка 110×10 ( тут довжина буде залежати від дизайну виробу);
- Важливо! Слід вірно розмістити цифри. Перший кубик: спочатку на бічні сторони нанести цифри 1,2,3,4, потім зверху8, знизу-0. Другий кубик: спочатку на бічні сторони нанести 0,7,2,6. Потім зверху- 5 і знизу-1.
- Матеріали для оздоблення та опорядження. Для опорядження можна використати олію льону. Породу деревини краще обрати з гарним кольором та текстурою (горіх, яблуня, черешня). На світлинах вироби виготовлені з вільхи та яблуні.
|